Fundacja Dbam o Zdrowie: Archiwum wiadomości

Jesteś tutaj:   Strona GłównaDziałalnośćArchiwum wiadomości

Wyniki zbiórki publicznej przeprowadzonej w Łodzi

Wyniku zbiórki publicznej przeprowadzonej w dniach 09.11.2012-31.10.2013

Wynik zbiórki publiczej

Ogłoszenie wyniku zbiórki publicznej przeprowadzonej w okresie od 1.10.2012 do 30.09.2013.

Pobiegniemy dla Fundacji "Dom w Łodzi"

Drużyna Fundacji Dbam o Zdrowie to my! Za cel stawiamy sobie pomoc podopiecznym Fundacji "Dom w Łodzi" - jedynego w Polsce Domu Dziecka dla chorych dzieci. Znamy tę organizację od wielu lat. Wiemy, jak wiele dobrego robią. Naszą inicjatywą chcemy docenić ich trud i pracę oraz zebrać fundusze potrzebne do leczenia dzieci.

Biuletyn Fundacji Dbam o Zdrowie Nr 12

I jak zawsze pod koniec miesiąca zapraszamy do lektury naszego biuletynu :)

Razem zebraliśmy już 25 kg korków!

20 września, w pierwszym Dniu Sprzątania Świata przekazaliśmy pierwsze dwa worki nakrętek Łódzkiemu Hospicjum dla Dzieci. Wspólnie przez 2 m-ce udało nam się zebrać 25 kg korków!

Startuj z Drużyną Fundacji Dbam o Zdrowie!

Ruszyły przygotowania do Łódź Maratonu Dbam o Zdrowie, który odbędzie sie 13 kiwtnia 2014 r. Po zeszłorocznych osiągnięciach - udało sie nam przebiec 10 km hurrraaa! - postanowiliśmy w tym roku założyc swoja drużynę.

EKOmoda czyli pomysł na pomaganie

Jak połączyć przegląd swojej szafy z ekologią i charytatywnością, a przy okazji świetnie się bawić? Odpowiedź na to pytanie poznali uczestnicy warsztatów EKOmoda.

Słodka Klaudia, czyli zbieramy na pompę!

Wielka mobilizacja! Trwa zbiórka na pompę insulinowa dla Klaudii, naszej podopiecznej.

Biuletyn Fundacji Dbam o Zdrowie Nr 11

Sierpień już za nami. Pora więc na nowy biuletyn!

Jaś ma przenośny inhalator

Nasz najmłodszy podopieczny otrzymał w lipcu przenośny inhalator, który znacznie pomoże mu w oddychaniu. Pieniądze na ten cel zbierało pięciu biegaczy w tegorocznym Łódź Maraton Dbam o Zdrowie.

Biuletyn Fundacji Dbam o Zdrowie Nr 10

Zobacz juz teraz co ciekawego dzieje się w Fundacji!

Akcja "Korki w worki"

Nasza fundacja jak zawsze eko! Własnie rozpoczynamy akcję" Korki w worki" dedykowaną podopiecznym Łódzkiego Hospicjum dla Dzieci.

| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >>