Fundacja Dbam o Zdrowie: Archiwum wiadomości

Jesteś tutaj:   Strona GłównaDziałalnośćArchiwum wiadomości

Trzeci Rok pomagamy Domom Samotnych Matek

Biuletyn Fundacji Dbam o Zdrowie Nr 3

Zachęcamy do lektury świątecznego numeru Biuletynu Fundacji Dbam o Zdrowie.

Biuletyn Fundacji Dbam o Zdrowie Nr 2

Z radością prezentujemy Państwu drugi numer Biuletynu Fundacji Dbam o Zdrowie.

Podsumowanie zbiórki publicznej

Ogłoszenie wyniku zbiórki publicznej przeprowadzonej od  26.10.2011 do  30.09. 2012 r. przez Fundację „Dbam o Zdrowie” z siedzibą w Warszawie (03-046 Warszawa), ul. Kupiecka 11

Biuletyn Fundacji Dbam o Zdrowie Nr 1

Mamy przyjemność oddać na Państwa ręce Pierwszy Biuletyn Fundacji "Dbam o Zdrowie"

Pomoc dla Hospicjów

5 urodziny Fundacji "Dbam o Zdrowie"

W sierpniu Fundacja skończyła 5 lat

Nabór wniosków w Projekcie Razem Możemy Więcej!

W związku z pozostałą do wykorzystania kwotą 79 000,00 zł Fundacja Dbam o Zdrowie postanowiła ogłosić nabór dodatkowych wniosków od orgaznizacji, które chcą otrzymać dofinansowanie do zakupu leków dla swoich podopiecznych.

Wnioski przyjmowane będą do dnia 31.08.2012 r. i następnie podlegac będą obradom komisji ds. Projektu RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!

Aparat dla Madzi

Madzia ma już aparat słuchowy

Sprzęt sensoryczny dla Mateusza

Dzień Dziecka 2012 r.

Z okazji Dnia Dziecka Wolontariusze Fundacji przekazali małym podopiecznym wspaniałe upominki.

Dziękujemy za przekazanie 1%

Sprawozdanie Fundacji Dbam o Zdrowie za rok obrotowy 2011