Fundacja Dbam o Zdrowie: Archiwum wiadomości

Jesteś tutaj:   Strona GłównaDziałalnośćArchiwum wiadomości

Spartanie biegną dla Madzi

Samotna mamo, nie jesteś sama

Fundacja Dbam o Zdrowie rok rocznie, przekazuje wpływy z 1% podatku dla Domów Samotnej Matki. Do tej pory, na ten cel, przekazaliśmy blisko pół miliona złotych. Tak też się stanie w roku 2012. Pomóc może każdy z nas przekazując swój 1%.

Wesołych Świąt

Bezpłatny program do rozliczeń PIT

Konkurs Grantowy "Razem możemy więcej" rozstrzygnięty

7 lutego odbyło się zebranie komisji konkursowej opiniującej nadesłane wnioski w konkursie "Razem możemy więcej"

zapraszamy na strone dedykowaną kampanii 1% "Samotna mamo, nie jesteś sama"

www.mamymoc.pl

Konkurs grantowy RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!

Mamy do rozdania 300 tys. zł na leki dla organizacji społecznych!

Zobacz stronę konkursu: Moc Pomocy!

"I Ty możesz zostać Św.Mikołajem"

kolacja charytatywna na rzecz Fundacji Dom w Łodzi

Po raz kolejny spełniliśmy marzenia chorych dzieci. Zobacz relację z kolacji charytatywnej na rzecz chorych dzieci z Fundacji Dom w Łodzi.

Ogłoszenie wyniku zbiórki publicznej

Ogłoszenie wyniku zbiórki publicznej przeprowadzonej od  22.10.2010 do  1.09. 2011 r.

Projekt RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ! - podziękowania

Projekt RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ! został zainicjowany przez Fundację Dbam o Zdrowie w październiku 2010 roku.  Czy było warto? Odpowiedzią są podziękowania od współracujacych z nami organizacjami!

Pobierz podziękowanie Stowarzyszenia Barka

Zbieramy zużyte tonery

Zachęcamy do włączenia się do akcji zbiórki zużytych tonerów dla podopiecznych Fundacji. Zbieramy na pompę insulinową i wzmacniacz słuchu

aaaa aaaa