Fundacja Dbam o Zdrowie: Archiwum wiadomości


Aktualności:

Laureaci Konkursu Grantowego 2014

Do tegorocznej, trzeciej już edycji konkursu przystąpiło 96 fundacji i stowarzyszeń, a wnioskowana kwota grantów aż dwukrotnie przekraczała pulę środków przeznaczonych na ten rok. Komisja konkursowa, która obradowała pod koniec lutego zdecydowała o wsparciu 71 projektów.

Granty na leki po raz trzeci!

Mamy przyjemność ogłosić Konkurs Grantowy na rok 2014. Pula środków ponownie wynosi aż 1 milion złotych.
Projekt RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!, skierowany jest do organizacji pozarządowych, czyli fundacji i stowarzyszeń oraz innych instytucji działających w sektorze ochrony zdrowia lub opieki społecznej.  Nabór wniosków potrwa do 14 lutego 2014.

14 Biuletryn Fundacji Dbam o Zdrowie

Już jest! Listopadowy biuletyn Fundacji Dbam o Zdrowie, a w nim między innymi przygotowania do Mikołajek i Kolacji Charytatywnej oraz przyznanie kolejnej transzy pomocy dla Domów Samotnej Matki. Zapraszamy do lektury!

Zobacz 14 Biuletyn Fundacji Dbam o Zdrowie

Jesteś tutaj:   Strona GłównaDziałalnośćArchiwum wiadomości

Zdrowych i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia


Natasza Caban wspiera Fundację i Dom Samotnej Matki w Łodzi

Podczas kolacji charytatywnej zorganizowanej 29 listopada ponad 14 tys. zł trafiło do Domu Samotnej Matki w Łodzi.


Pomoc dla Domów Samotnych Matek

15 Domów Samotnych Matek z terenu całej Polski otrzymało roczną pomoc dla swoich podopiecznych na zakup leków od Fundacji „Dbam o Zdrowie”. Gościem spotkania była sędzia Anna Maria Wesołowska.

 


Pomagamy Domom Samotnych Matek

Fundacja wspomaga  15 Domów  Samotnych Matek na terenie całej Polski. 16 listopada w Łodzi w Muzeum Farmacji zostanie przyznana druga transza pomocy.


12 letni Kuba otrzymał pompę insulinową

Nasz podopieczny Kuba w piątek 29 października  odebrał z mamą pompę insulinową


Fundacja "Dbam o Zdrowie" dla Hospicjów

Podczas  ogólnopolskiej  konferencji  "Chore dziecko - chora rodzina" zorganizowanej przez Fundcję Hospicyjną Fundacja "Dbam o Zdrowie"  przyznała pomoc 50 hospicjom.


Akcja pomocy dla podopiecznych Stowarzyszenia Barka

W październiku br. zainicjowaliśmy wspólnie ze Stowarzyszeniem Integracyjnym Wspólnoty Barka mieszczącym się w Chudobczycach, akcję pomocy w dofinansowaniu zakupu leków dla podopiecznych Stowarzyszenia.


Pomoc dla dzieci przebywających w hospicjach.

Fundacja Dbam o Zdrowie przekaże pomoc dla dzieci przebywających w hospicjach. Tym samym chcielibyśmy wspomóc najbardziej potrzebujące dzieci oraz ich rodziny w najtrudniejszych chwilach ich życia.


Zapraszamy do Muzeum Faramcji w Krakowie na wernisaż wystawy pokonkursowej

21 września  o godz. 11.00 w Muzeum Farmacji Uniwersytetu Jagielońskiego CM w Krakowie przy ul.Floriańskiej 25 odbędzie się wernisaż wystawy pokonkursowej "Recepta nie wystarczy" polączony z sympozjum poświęconym problemom współczesnych seniorów.

Zapraszamy do udziału wszystkich zainteresowanych.


Spotkanie z kieleckimi Seniorami

W sobotę 04 września 2010r, Fundacja została zaproszona na spotkanie diabetyków, zorganizowane przez Polskie Towarzystwo Diabetyków Oddział Wojewódzki w Kielcach.


Fundacja dla podopiecznych Miejskich Ośrodków Pomocy Społecznej w Łodzi.

W ramach działań prowadzonych pod wspólnym hasłem „Cukrzyca  - choroba XXI wieku”, Fundacja Dbam o Zdrowie dzięki stałej współpracy nawiązanej z firmą Genexo, przekazała glukometry dla podopiecznych MOPS w Łodzi.

 

 


Pomoc dla Bogatyni.


SENIOR DLA KRAKOWIAN

W ramach kontynuacji działań skierowanych do seniorów, po seminariach i konferencjach organizowanych we współpracy z władzami samorządowymi, stowarzyszeniami i organizacjami zajmującymi się osobami starszymi w Łodzi, podobne działania zainicjowaliśmy w Krakowie. 


Pomoc dla Powodzian

 Powódź, która w tym roku dotknęła mieszkańców naszego kraju, a największego spustoszenia dokonała w południowych rejonach Polski, pozbawiła dobytku całego życia wiele osób.
Fundacja Dbam o Zdrowie, w trosce o los najbardziej poszkodowanych, włączyła się w akcję niesienia pomocy powodzianom.


Fotorelacja z wernisażu konkursu "Recepta nie wystarczy"

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wernisażu wystawy pokonkursowej "Recepta nie wystarczy" w Muzuem Farmacji przy pl.Wolności 2. Wystawa czynna do końca sierpnia 2010 r.<< | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >>

Fundacja "Dbam o zdrowie" 03-042 Warszawa, ul. Marywilska 42b tel +48 (42) 61 33 512 fax +48 (42) 61 33 433 e-mail: fundacja@doz.pl

Ustaw jako stronę startową | Dodaj do ulubionych stron