Fundacja Dbam o Zdrowie: Kampania 2011 - Zostań lekiem na całe zł


Aktualności:

Laureaci Konkursu Grantowego 2014

Do tegorocznej, trzeciej już edycji konkursu przystąpiło 96 fundacji i stowarzyszeń, a wnioskowana kwota grantów aż dwukrotnie przekraczała pulę środków przeznaczonych na ten rok. Komisja konkursowa, która obradowała pod koniec lutego zdecydowała o wsparciu 71 projektów.

Granty na leki po raz trzeci!

Mamy przyjemność ogłosić Konkurs Grantowy na rok 2014. Pula środków ponownie wynosi aż 1 milion złotych.
Projekt RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!, skierowany jest do organizacji pozarządowych, czyli fundacji i stowarzyszeń oraz innych instytucji działających w sektorze ochrony zdrowia lub opieki społecznej.  Nabór wniosków potrwa do 14 lutego 2014.

14 Biuletryn Fundacji Dbam o Zdrowie

Już jest! Listopadowy biuletyn Fundacji Dbam o Zdrowie, a w nim między innymi przygotowania do Mikołajek i Kolacji Charytatywnej oraz przyznanie kolejnej transzy pomocy dla Domów Samotnej Matki. Zapraszamy do lektury!

Zobacz 14 Biuletyn Fundacji Dbam o Zdrowie

Jesteś tutaj:   Strona Główna1%Kampania 2011 - Zostań lekiem na całe zł

Akcja "Gruby portfel na chude lata"

 


Karta "Jestem katolikiem"

Fundacja przygotowała specjalne karty dla osób, które są katolikami i chciałyby aby w przypadku wypadku wezwać księdza. Karty takie ma przy sopbie coraz więcje osób. Można je pobrać również z naszej strony.


Zagłosuj na kampanię Fundacji w konkursie Newsweek Polska

Fundacja Dbam o Zdrowie zgłosiła swoją kampanię do konkursu organizowanego przez Newsweek Polska i Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce 100% z 1% na najlepszą kampanię 1%.

Prosimy załgosuj na naszą kampanię:

 http://jedenprocent.newsweek.pl/fundacja-dbam-o-zdrowie-12

http://jedenprocent.newsweek.pl/fundacja-dbam-o-zdrowie-13

http://jedenprocent.newsweek.pl/fundacja-dbam-o-zdrowie-14

http://jedenprocent.newsweek.pl/fundacja-dbam-o-zdrowie-15


plakat kampanii Śmieszne?

To wcale nie jest śmieszne co czwarty Polak nie wykupuje leków bo go na nie stać. Nasza fundacja pomoga takim osobom w wykupieniu leków. Każdy może pomóc przekazując swój 1% na rzecz fundacji i jej podopiecznych. Twój 1% pozwoli wykupić aż 3 recepty. Dla naszych podopiecznych i beneficjentów to bardzo duzo. Spraw aby na ich ustach zagościł prawdziwy uśmiech

 


Karta I.C.E.

Dzięki tej karcie można uratować czyjeś życie. Ratownicy medyczni oraz inne służby publiczne, które interweniują na miejscu wypadku apelują aby każdy miał przy sobie taką kartę. Są na niej nr telefonu najbliższych osób, z którymi można się skontaktowac w razie wypadku.

  

 


Baner Fundacji


Plakat kampanii

Hasło  tegorocznej kampanii brzmi : "Zostań lekiem na cale zło..."

1% Twojego podatku przkazany na rzecz Fundacji pomoże zrealizować aż 3 recepty. Dla beneficjentów fundacji to bardzo dużo.

1% faktycznie staje się lekiem.

Dziękujemy w imienu swoim i naszych podopiecznych za przekazanie 1%. W ubiegłym roku 32 % wszystkich wpłat było przekazanych dla naszych podopiecznych.


Agencja Schulz sp. z o.o. z Krakowa autorem kreacji kampanii 1%

Agencja  Schulz z Krakowa zrealizowała bezplatnie dla naszej fundacji tegoroczną kreację kampanii. Serdecznie dziekujemy za wsparcie.Fundacja "Dbam o zdrowie" 03-042 Warszawa, ul. Marywilska 42b tel +48 (42) 61 33 512 fax +48 (42) 61 33 433 e-mail: fundacja@doz.pl

Ustaw jako stronę startową | Dodaj do ulubionych stron