Fundacja Dbam o Zdrowie: Kampania 2012 - Samotna mamo, nie jesteś

Mama Ania

Spotkanie szkoleniowe z Krzysztofem Globiszem

Samotna mamo,nie jesteś sama

Pobierz bezplatny program do rozliczeń PIT

wystarczy skopiować i wkleić link aby uruchomił się program

szczegółowe informacje dotyczące tegorocznej kampanii znajdą Państwo na stronie www.mamymoc.org

1% dla Domów Samotnej Matki

Agencja Schulz twórcą kreacji Kampanii

dziękujemy Firmie Schulz a zwłaszcza prezesowi panu Wojciechowi Kotali i dyrektorowi kreatywnemu panu Krzysztofowi Tkaczykowi za przygotowanie kreacji kampanii 1%. Firma od dwoch lat wspera naszą fundację i wszelkie działania prowadzi w ramach non-profit. Dziękujemy również całemu zespołowi, który nas wspiera w działaniach Alicji, Pawłow i Kubie.

Bohaterki naszej kampanii

Dziękujem pani Ewie i pani Ani za udział w naszej kampanii i wspracie naszych działań.

Nasi Podopieczni

1% można również przekazać na podopiecznych  naszej fundacji. Na chwilę obecną pod stałą opieką są 32 osoby w tym tzynaśioro dieci w wieku od 2 do 16 lat.

szczegółowe informacje o naszych podopiecznych zostały zamieszczone w zakładce Podopieczni