Fundacja Dbam o Zdrowie: Kampania 2013 - NIektórzy mogą tylko po


Aktualności:

Laureaci Konkursu Grantowego 2014

Do tegorocznej, trzeciej już edycji konkursu przystąpiło 96 fundacji i stowarzyszeń, a wnioskowana kwota grantów aż dwukrotnie przekraczała pulę środków przeznaczonych na ten rok. Komisja konkursowa, która obradowała pod koniec lutego zdecydowała o wsparciu 71 projektów.

Granty na leki po raz trzeci!

Mamy przyjemność ogłosić Konkurs Grantowy na rok 2014. Pula środków ponownie wynosi aż 1 milion złotych.
Projekt RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!, skierowany jest do organizacji pozarządowych, czyli fundacji i stowarzyszeń oraz innych instytucji działających w sektorze ochrony zdrowia lub opieki społecznej.  Nabór wniosków potrwa do 14 lutego 2014.

14 Biuletryn Fundacji Dbam o Zdrowie

Już jest! Listopadowy biuletyn Fundacji Dbam o Zdrowie, a w nim między innymi przygotowania do Mikołajek i Kolacji Charytatywnej oraz przyznanie kolejnej transzy pomocy dla Domów Samotnej Matki. Zapraszamy do lektury!

Zobacz 14 Biuletyn Fundacji Dbam o Zdrowie

Jesteś tutaj:   Strona Główna1%Kampania 2013 - NIektórzy mogą tylko po

1 % podatku to trzy wykupione recepty

Co czwarty Polak nie wykupuje leków z powodu braku środków finansowych. Przerywa w ten sposób lub w ogóle nie rozpoczyna zalecanej przez lekarza terapii.

Twój 1% ma wielką moc. Średnia kwota przekazwyana w rozliczeniach podatkowych pomoże chorym wykupić aż trzy recepty.


1% dla podopiecznych Fundacji

Każdy z Państwa może dedykować swój 1% wskazanemu podopieczenmu naszej Fundacji. Aby przekazać 1% danej osobie w celu szczegółowym należy wpisać w zeznaniu podatkowym imię i nazwisko podopiecznego

Szczegółowe informacje o naszych podopiecznych znajdą Państwo w zakładce "Nasi Podopieczni"

Kliknij by zobaczyć ulotki poszczególnych podopiecznych Fundacji!Fundacja "Dbam o zdrowie" 03-042 Warszawa, ul. Marywilska 42b tel +48 (42) 61 33 512 fax +48 (42) 61 33 433 e-mail: fundacja@doz.pl

Ustaw jako stronę startową | Dodaj do ulubionych stron